Yükleniyor...
Son Dakika
6.8.2015

Case IH’ten tarla tatbikatı

Case IH’in, ürünlerini ülke çapında kullanıcılara tanıtmak üzere başlattığı Case IH Tarla Tatbikatı”, Elbistan’da Demircilik Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

Case IH’in, ürünlerini ülke çapında kullanıcılara tanıtmak üzere başlattığı "Case IH Tarla Tatbikatı”, Elbistan’da Demircilik Mahallesi’nde gerçekleştirildi.  

Elbistan bayiliğini Yarbılar Traktör’ün yaptığı Case IH’in tarla tatbikatında çiftçiler, 230 beygir gücündeki dev traktöre büyük ilgi gösterdi.

Case IH, son teknoloji ve güçlü traktörlerini tanıtmak üzere 31 Mart-8 Ekim tarihleri arasında, 29 ilde “Tarla Tatbikatları” düzenliyor. Case IH bayileri tarafından organize edilen etkinliklerde, çiftçilere traktör ve ekipmanları sahada görme ve kullanma fırsatı sunacak. 8 ay süresince düzenlenecek ‘Tarla Tatbikatları’nın 28. durağı ise Elbistan oldu. Case IH, etkinlikler kapsamında çiftçilere, ortalama 100 dönümlük bir alanda CASE IH ürünlerini sahada yakından gözlemleme ve kullanma imkânı sunuyor.

Etkinliğin yirmi sekizinci durağında organizasyonu değerlendiren Case IH Elbistan Bayisi Yarbılar Petrol Tarım Ürünler sahibi Yusuf Yarbı; “Case IH’in çiftçiyle güçlü ilişkiler kurma prensibi doğrultusunda, ‘Case IH Tarla Tatbikatları’na büyük önem veriyoruz. Case IH bayisi olarak, daima çiftçimizin yanında olduğumuzu bir kez daha gösterme fırsatı bulduğumuz için mutluyuz. Bu etkinliğin amacı, alın teriyle çalışan çiftçilerimize ve müşterilerimize ürünlerimizi daha yakından tanıyıp deneyim fırsatı bulabilecekleri bir platform oluşturmak. Bizleri bugün yalnız bırakmayan çiftçilerimize ve hemşerilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir ise; ‘Case IH Tarla Tatbikatları’ vasıtasıyla, tarım çalışmalarını çok daha verimli hale getiren donanımlı, ileri teknoloji Case IH ürünlerini çiftçiye tanıtma imkanı bulduklarını belirterek, “Case IH Tarla Tatbikatları’nı kullanıcıyla doğrudan bir araya gelme imkanı doğurması nedeniyle çok önemsiyoruz. Case IH olarak, Türkiye’nin doğusundan batısına 29 il ve çevresinde etkinliklerimizi gerçekleştirmekteyiz. Etkinlikler kapsamında çiftçilerimize konforlu ve son teknoloji Case IH traktörleri ve ekipmanlarını tarlada kullanma ve deneme fırsatı sunuyoruz. Ürünlerimizin çiftçilerden yüksek not aldığını görmek bizleri mutlu ediyor” dedi. 

Elbistan-Malatya karayolunun Demircilik Mahallesi civarında gerçekleştirilen tarla tatbikatında çiftçiler,  Case IH’in, zengin ürün gamı ve Case IH marka tarım ekipmanlarını hem gördüler hem de bizzat test ettiler. Çiftçiler özellikle 50 beygirden 230 beygire kadar uzanan geniş bir ürün gamına sahip olan yeni model traktörlerle yakından ilgilendi. Tanıtımda çiftçiler, tarla sürerek traktörlerin arazi performanslarını da değerlendirme imkanı buldu.

Case IH traktörleri uygulamalı tanıtım etkinliğine Bölge Satış Sorumlusu Oral Ağaoğlu, Servis Yöneticisi Cem Köseoğlu, Bölge Servis Sorumlusu Bekir Önay, Traktör Teknik Eğitim Uzmanı Mehmet Fatih Türe, Traktör Pazarlama Uzmanı Alp Öztunalı, Ekipman Pazarlama Uzmanı Caner Çetin, çiftçiler ve vatandaşlar katıldı.

 

Programda tanıtım sonrasında çiftçilere yemek ikramında bulunuldu.(Kaynak:Elbistanın Sesi)

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder