Yükleniyor...
Son Dakika
24.10.2018

TMO'ya hububat ve bakliyat ihracatı izni

Toprak Mahsulleri Ofisi'ne (TMO) hububatın yanı sıra bakliyat ihracatı izni verildi. Bu kapsamda alım satımı yapılacak olan bakliyat ürünleri, kuru fasulye, mercimek ve nohutla sınırlı olacak.

Toprak Mahsulleri Ofisi'ne (TMO) hububatın yanı sıra bakliyat ihracatı izni verildi. Bu kapsamda alım satımı yapılacak olan bakliyat ürünleri, kuru fasulye, mercimek ve nohutla sınırlı olacak. Konuya ilişkin Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. TMO, 2017/18 hasat döneminde üreticilerden 2 milyon 50 bin ton buğday, 205 bin ton mısır olmak üzere 2 milyon 255 bin ton hububat aldı, karşılığında üreticilere 2 milyar liranın üzerinde ödeme gerçekleştirdi. Kaynak: Bloomberg HT

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder