Yükleniyor...
Son Dakika
1.11.2018

Köydeki avcılık kursuna rekor başvuru

Kütahya’nın Şaphane ilçesine bağlı Karamanca köyünde açılan avcılık kursuna 42 kişi başvurdu.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Avcılık Atıcılık ve Spor Kulübü işbirliği ile açılan kursa rekor başvurunun gerçekleştiği belirtildi. Şaphane Halk Eğitim Müdürü Fuat Bayri, Halk Eğitimi Merkezi olarak avcılığın bilinçli ve spor amaçlı, ayrıca doğal dengelerin korunarak yapılmasını amaçlıyoruz dedi. Müdür Bayri, ’’42 kursiyerle son yılların en yüksek katılımlı kursunu gerçekleştiriyoruz, Eğitmenler Veteriner Hekim Ener Konuralp ve Aile ve Toplum Sağlığı Görevlisi Hayri Aktaş tarafından 32 saat sürecek kursta avcılara gerekli eğitimler temel ve ilkyardım becerileri dersi verilecek’’ dedi. Kaynak: Milliyet

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder