Yükleniyor...
Son Dakika
6.11.2018

Belediyeden çiftçiye tarım ilacı yardımı

Ankara’nın Kahramankazan İlçe Belediyesi, tarım ve hayvancılık faaliyetlerine verdiği desteklere devam ediyor. Belediye, çiftçilere ücretsiz olarak sebze, meyve ve bağcılık faaliyetlerinde kullanılmak üzere tarım ilaçları dağıtarak, bilgilendirme çalışması yaptı.

Kahramankazan Belediyesi ve Kahramankazan İlçe Tarım Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen proje kapsamında ilçedeki çiftçilere anlamlı bir destek verildi. İlçe genelinde tarım faaliyetleriyle uğraşan çiftçilere ve vatandaşlara ücretsiz olarak sebze, meyve ve bağcılık faaliyetlerinde kullanılmak üzere ücretsiz tarım ilaçları dağıtıldı. Ayrıca proje kapsamında uzman personel tarafından çiftçilere yönelik tarım alanında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

 

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, ilçelerinin tarım ve hayvancılık faaliyetleri konusunda yalnızca Ankara’da değil Türkiye genelinde bilinen bir potansiyele sahip olduğunu belirterek, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu alandaki talimatları ve girişimlerine uygun olarak, belediyemiz de çiftçi ve tarımla uğraşan kardeşlerimize elinden gelen desteği veriyor. İlçe Tarım Müdürlüğümüzle birlikte gerçekleştirdiğimiz bu anlamlı girişimleri sürdüreceğiz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.


 

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder