Yükleniyor...
Son Dakika
21.11.2018

Pakdemirli: Stokçular bedelini ödeyecek

Tarım Bekir Pakdemirli, "Sebze ve meyveleri stoklayıp vatandaşımızın hakkını suistimal eden, fırsatçılık yapan stokçuların üzerine bakanlık olarak kararlılıkla gidiyoruz" dedi.

Maliye Bakanlığı ekipleri geçtiğimiz günlerde Ankara'nın Polatlı ilçesinde soğan depolarına baskın yapmıştı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, buradaki depolarda 200 bin ton kuru soğan tespit edildiğini ve bunların satışa çıkarılmayarak fiyat artırma amaçlı stokçuluk yapıldığını söylemişti.

 

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ise bugün twitter hesabından şunları akardı: "Sebze ve meyveleri stoklayıp vatandaşımızın hakkını suistimal eden, fırsatçılık yapan stokçuların üzerine bakanlık olarak kararlılıkla gidiyoruz. Cumhurbakanımız R.T. Erdoğan'ın da ifade ettiği gibi 'patates, soğan, sebze ve meyve stokçuları' mutlaka bedelini ödeyecekler." 

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder