Yükleniyor...
Son Dakika
10.1.2019

Buzağı destekleri, yarın yatırılacak

Yüzbinlerce yetiştiricinin merakla beklediği buzağa destekleri nihayet ödeniyor. Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli, birinci grupta yer alan 263 bin yetiştiriciye yarın (11 Ocak 2019) itibariyle ödemelerin yapılacağını açıkladı.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, buzağı destekleme ödeme takvimini netleştirdiklerini belirterek, “Birinci grupta 263 bin 519 yetiştiricimizin 320 milyon TL tutarındaki desteklemesini yarın saat 18.00 itibariyle ödüyoruz. Yarından itibaren toplamda 438 bin 284 yetiştiricimize 522 milyon TL buzağı desteklemesi ödemesi yapmış olacağız” dedi.

 

Bakan Pakdemirli, küçükbaş ve büyükbaş hayvan küpe bedelini de artık Bakanlık olarak kendilerinin karşılayacaklarını bildirdi.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar

  • Osman
    18 Ocak 2019 Cuma

    2018 buzağı destekleri ne zaman yatırılacak acaba

  • Ahmet
    10 Ocak 2019 Perşembe

    Nasıl bakanlık ödemesi daha dün küpe parası ödedik ilçe tarım binasına girmeye korkuyoruz


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder