Yükleniyor...
Son Dakika
13.8.2015

Helal sertifikalı mama

Dünyanın en prestijli kalite gıda sertifikası BRC’den sonra şimdi de Helal Gıda sertifikası alan Hero Baby, sektörde güvenli ve sağlıklı bebek maması sunulmasına öncülük ediyor.

Bebek beslenmesine uygun, kontrollü tarım ile yetiştirilen kaliteli, doğal ve hiçbir katkı maddesi içermeyen meyve, sebze ve tahıllar ile üretim yapan Hero Baby, helal gıda sertifikasını Sağlık, Güvenlik ve Helal Derneği’nden aldı.

Helal gıda sertifikası tüm dünyada sağlıklı, hijyenik ve kaliteli gıda konusunda tercih edilen sertifikaların başında geliyor. Hero Baby, Türkiye’deki fabrikasında ürettiği ürünleri ihraç ettiği pazarlarda da aranan bu sertifikayla iş hacmini büyütmeyi hedefliyor.

Hero Baby, Ankara’da bulunan üretim tesislerinde doğadan gelen iyi besinlerin değerlerini koruyarak ürettiği mamaları ile sağlıklı ve doğal bebek beslenmesi ürünleri sunuyor.

 

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder