Yükleniyor...
Son Dakika
14.8.2015

Bilgilendirme toplantısı yapıldı

Kayseri Gıda Tarım ve Hayvancılık il müdürlüğü tarafından “Tarımsal Projeler” konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.

 

Toplantıya İl Müdürü Özkan KAYACAN, Sivas İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü İrfan YOKUŞ, Kayseri İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ünay ÇAKI, Şube ve İlçe Müdürlerimiz ile teknik personel katıldı.

 

Toplantının açılış konuşmalarını yapan Kayseri İl Müdürü Özkan KAYACAN: Avrupa Birliği ve Türkiye’deki Bakanlıkların yapmış olduğu her türlü hibe, kredi ve teşvikler kapsamında hazırlanan projelerin Sivil toplum örgütlerinden İlçe Müdürlüklerine, çiftçi bazında vatandaşların ve sektörde çalışan herkesin uygulayabileceği projeler olduğunu belirtti. Türkiye’de çok fazla kredi, teşvik ve hibenin olduğunu vurgulayan Kayacan; 16 İlçe Müdürlüğünden 16 proje istediğini ve uygulanacak bu projelerin sonucunda Kayseri’de bir çok şeyin farklı olacağını söyledi.

 

İl Müdürü konuşmasının ardından Sivas İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü İrfan YOKUŞ tarafından katılımcılara Tarımsal Projeler, Proje Çağrıları, Projeler için Ulusal ve Bölgesel Fon Kaynakları konularında bilgi verildi.

 

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder