Yükleniyor...
Son Dakika
14.8.2015

Elmalı Tarım Fuarı açıldı

Elmalı Belediyesi'nin destekleri ve özel bir firmanın organizesiyle bu yıl ilk kez düzenlenen ve 6'sı yabancı 33 firmanın katıldığı Tarım Fuarı, düzenlenen törenle açıldı.

 

Elmalı Tarım Fuarı'nın açılış törenine, Kaymakam Gürbüz Saltaş, Belediye Başkanı Ümit Öztekin, daire amirleri, siyasi parti ilçe başkanları ve vatandaşlar katıldı.


Açılış töreninde konuşan Elmalı Kaymakamı Gürbüz Saltaş, iklim ve coğrafya olarak dünyanın en güzel yerlerinden birinde yaşadıklarını, bu güzellikleri de burada yaşayan insanların iyi değerlendirmesi gerektiğini söyledi.

Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin'de şunları kaydetti: "Başta belediye olarak biz, ilçe tarım müdürlüğümüz, ziraat odamız ve diğer tarım sektörü paydaşlarımız bu fuarın ilçemiz tarımına, çiftçilerimize faydalı olması için üzerimize düşeni yapmalıyız. 2023 yılına 7 yıl kaldı. Hedefimiz, 2023 yılında ilçemizdeki yaz sera üretiminin 30 bin dekara ulaşmasıdır. Eğer bunu gerçekleştirebilirsek, ilçemize ekonomik ve sosyal anlamda çok büyük katkı sağlayacaktır. Şu anda Türkiye'de en çok üretim yapan ilçeyiz, bu gibi fuarların da üretimimizin ve kalitenin artmasına katkı sağlayacağına inanıyorum."

 

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder